fot. Getty Images
Podziel się:
Skopiuj link:

So Milky - błogo, ciepło, blisko

Z majem miałam zawsze wiele pozytywnym skojarzeń - wiosna, kwiaty, słońce... Gdzieś w głowie pobrzmiewał także Dzień Matki - wyjątkowe święto, które sprawia, że wracamy do korzeni, wracamy tam, skąd przyszliśmy. Zastanawiałam się, jak to wszystko połączyć, jakiego słowa użyć, by pomieściło wszystko, co piękne, majowe, matczyne? I tak oto jest! Mleko - symbol życia, dobra, ciepła, łagodności, dzieciństwa. Zatem So Milky!

So Milky to wydanie wyjątkowe, pełne dobrych uczuć i ciepła, kobiecych, w tym matczynych, emocji i pragnień. To wydanie o spełnianiu marzeń, ale też o porażkach, dojrzewaniu, docieraniu się. Choć tematem przewodnim jest słowo "mleko", nie znajdziesz w nim artykułów o karmieniu piersią, prozdrowotnych wartościach mleka i wszystkich tematach, które przychodzą nam na myśl, gdy myślimy stereotypowo o mamach. Nie tym razem.

So Milky to wydanie z mamą w tle, ale taką, która przede wszystkim jest człowiekiem. Ma swoje marzenia, swoje plany, swój świat w którym niejednokrotnie sama musi coś poukładać, by prawdziwie zacząć żyć i... kochać. Pragnie wychowywać, ale czasami sama musi dojrzeć.

W majowym wydaniu So Magazynu znajdziesz więc wiele kobiecych historii opowiadających o macierzyństwie z zupełnie innej, niebanalnej strony. Mniej jest o Matce Polsce, więcej o kobiecie i człowieku właśnie, o jego sercu, relacjach, uczuciach.

Źródło: Instagram

Edyta Kolańska - Bazan porozmawia z aktorką i mamą trójki dzieci Joanną Moro, która opowie wam o tym, jak nie bać się jutra, koronawirusa, życia.

- Otrząsam się z szoku, dziękując za to zatrzymanie - mówi Joanna Moro, komentując swoją sytuację w dobie koronawirusa. - O tym dziś rozmawiałam ze swoją ciocią z Wilna, której mówiłam, że pomimo wszystko jestem szczęśliwa – mam czas dla rodziny, jestem pełna harmonii. A ciocia na to: "Ale, jak nie pracujesz to nie zarabiasz.” To prawda jednak teraz żyję według własnego rytmu dnia, a nie według oczekiwań i wymagań innych. Pomimo że czas jest trudny (zbliża się kryzys), ufam, że większości z nas wyjdzie na dobre – teraz mam szansę zajrzeć głęboko w siebie, poczuć czego naprawdę potrzebuję, co mi sprawia przyjemność… - dodaje.

Ola Lipecka zabierze Cię do atelier Madelle. Założycielka marki - Magdalena Magnon - w tworzeniu mody i wychowywaniu dzieci stara się łączyć Polskę i Francję. Katarzyna Gargol przybliży Ci niezwykłą relację dwóch kobiet - matki i córki. Helena i Agnieszka, mimo upływu lat, wciąż mieszkają razem i walczą z przeszłością.

Źródło: Archiwum prywatne

Agnieszka Kwiecień opowie Ci o niezwykłej kobiecie Eileen Ford, która uznawana jest za matkę wszystkich super modelek, a Bartek Fetysz zabierze Cię w odwiedziny do samej Macy Gray. Tym razem - specjalnie dla So Magazynu - przepytywać piosenkarkę będzie jej córka Happy Hinds.

Źródło: Getty Images

Skoro mowa o córkach, w "mlecznym wydaniu" So Magazynu pojawia się także Kinga Sawczuk - osiemnastolatka, która podbija polski TikTok, a na samym koncie na Instagramie ma już ponad milion obserwujących.Gdy zaczynała miała jeszcze "mleko pod nosem". Jak to jest być nastolatką - milionerką? Czy doświadczyła hejtu i co na to wszystko jej mama? Przeczytaj rozmowę z Kingą Sawczuk!

Źródło: Instagram

So Milky to również magazyn pełen bieli, a jeśli biel, to oczywiście biały t-shirt! Jego niezwykłą historię - pełną zbuntowanych dusz światowego show-biznesu - opowie Kamila Żyźniewska, a ja specjalnie dla Ciebie przetestuję białe t-shirty kilku polskich marek. Jaki mają skład? Jak zachowują się po pierwszym praniu? Czy warto inwestować w koszulkę Made in Poland? Tego wszystkiego dowiecie się z najnowszego wydania So Magazynu.

Źródło: SO Magazyn - Ola Nagel

So Milky to ciepło, dobro, piękno i łagodność. Zajrzyj do nas już dziś!

Spodobał Ci się So Magazyn? Obserwuj nas na Instagramie!

Podziel się:
Skopiuj link:
uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij