fot. materiały partnera
Podziel się:
Skopiuj link:

Więcej niż tylko ozdoba. Czym jest dla nas biżuteria?

Sekretny amulet, symbol miłości i bliskości, biżuteria – manifest. Dodatki już dawno przestały być jedynie elementem stroju. Dziś dzięki nim możesz pokazać światu, kim jesteś i co jest dla ciebie ważne. Wykorzystaj tę moc i odważ się być sobą.

Biżuteria jest nośnikiem wspomnień, przekonań i emocji. Naszyjnik, bransoletka czy kolczyki często są przekazywane z pokolenia na pokolenie, jako symbol kobiecej więzi i siły. Biżuteria może też manifestować nasze przekonania i poglądy, przypominać o wyjątkowych momentach i osobach, z którymi je dzieliłyśmy albo pełnić rolę talizmanu, który doda energii i pewności siebie zawsze wtedy, gdy będziemy tego potrzebować. Dodatki, które nosimy, wiele mówią o nas samych, pokazują naszą odwagę i autentyczność, dzięki nim możemy wyrażać siebie, buntować się przeciw niesprawiedliwości i krzywdzącym stereotypom. Kampania marki YES "Jestem przyszłością", przypomina o tym, że przyszłość może być lepszym miejscem dla kobiet i że możemy o nią zawalczyć już teraz. Wyjątkowe dodatki dodadzą nam sił, by zmieniać świat.

Sposób wyrażania siebie

Moda od dawna jest przekaźnikiem poglądów i manifestów. Równość, tolerancja, kobieca siła – to tylko nieliczne z haseł, jakie można zobaczyć na wielu modowych wybiegach. Tę rolę pełni także biżuteria. Dzięki niej nie tylko podkreślisz swój styl i wrażliwość na piękno, ale także zaprezentujesz światu swoją postawę względem ważnych i nurtujących problemów. Hasło "Jestem przyszłością", które przyświeca nowej kampanii marki YES to zapowiedź nadchodzących zmian, których czynnymi uczestniczkami będą właśnie kobiety. Odwaga, empatia, wrażliwość na potrzeby innych – to nasza broń, dzięki której możemy uczynić przyszłość lepszym miejscem do życia. Warto mówić głośno o tym, co jest dla nas ważne, a biżuterii sprawdza się w tym celu doskonale.

Ozdoby, które nosimy, to także nasza wizytówka – mówią światu o tym, jakie jesteśmy, jaki styl życia prowadzimy i jakie wyznajemy wartości. Ukochany naszyjnik, pierścionek czy bransoletka z kolekcją zawieszek to cenne źródło wiedzy dla otoczenia, ale także dla nas samych, bo wybór konkretnych dodatków jest często odzwierciedleniem naszego nastroju i stanu ducha, w jakim się akurat znajdujemy.

Źródło: materiały partnera

Symbol kobiecej siły

Chyba każda z nas ma taki element biżuterii, po który sięga instynktownie zawsze wtedy, gdy potrzebuje odrobiny szczęścia i pewności siebie. Symbol nieskończoności, czterolistna koniczyna, łapacz snów, naszyjnik z pierwszą literą imienia albo biżuteria z motywem gwiazd – każdy z tych biżuteryjnych dodatków będzie nie tylko piękną, efektowną ozdobą, ale także doda siły, pewności siebie i skutecznie poprawi nastrój każdego dnia. Sekretem tej wyjątkowej mocy jest często historia biżuterii. Rodzinne pamiątki, które nosiły kolejno wszystkie kobiety z rodziny, stają się poniekąd symbolem nierozerwanej kobiecej więzi. Dodatki, które otrzymujemy od naszych bliskich, również mają tę wyjątkową siłę. Nosząc je, czujemy bliskość i nieustanne wsparcie ukochanych osób. Miłość do najbliższych dodaje skrzydeł i energii do działania – to w niej tkwi źródło wszystkich pozytywnych zmian, których możemy razem dokonać.

Wyjątkowe wspomnienia

Naszyjnik z miłosną dedykacją, bransoletka symbolizująca siostrzeństwo, kolczyki od mamy, które przypominają o ciągłości pokoleń – każdy z tych elementów ma ogromną wartość, bo wywołuje ciepłe uczucia i przypomina o tych, którzy są dla ciebie ważni. Biżuteria z takim ładunkiem emocji to największy skarb i wspaniała pamiątka, dzięki której wspomnienia związane z bliskimi wciąż ożywają na nowo. Biżuteria może też pełnić rolę skarbnicy najważniejszych momentów w życiu. Bransoletka czy naszyjnik, który ozdobisz najróżniejszymi zawieszkami, stanie się piękną opowieścią o miłości, rodzinie i wspaniałej, wieloletniej przyjaźni. Wystarczy tylko sięgnąć po te wyjątkowe dodatki, żeby przywołać w myślach najpiękniejsze momenty spędzone razem. Dzięki uczuciom i emocjom biżuteria już dawno przestała być jedynie pięknym przedmiotem. Twoje ulubione dodatki to wyjątkowy manifest, który łączy w sobie uczucia, wartości i przekonania, jakie wyznajesz. To ty decydujesz o tym, jakie znaczenie nadasz swoim stylizacjom i jak mocno będą oddziaływać na otoczenie. Wybierz swoje wymarzoną biżuterię z kolekcji YES, wyraź nią siebie i odważ się na zmiany. Bo każda z nas jest przyszłością i może ją zmieniać na lepsze.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się:
Skopiuj link:
uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij