fot. materiały partnera
Podziel się:
Skopiuj link:

Walentynki – święto, które działa w dwie strony. Nie zapomnij o prezencie dla ukochanego

Utarło się, że w walentynki wyłącznie kobiety otrzymują prezenty. A przecież to nie jest dzień miłości mężczyzn do kobiet, tylko święto ZAKOCHANYCH. Dlaczego więc mężczyźni mieliby zostać pominięci przy wręczaniu walentynkowych prezentów?

Dziewczyny, przyznajcie, ile razy zdarzyło się wam zapomnieć o walentynkowym prezencie dla swojego chłopaka? Lub celowo go nie kupić z braku pomysłu, co to by mogło być – same dostajecie zazwyczaj kwiaty i czekoladki, a przecież jemu nie wręczycie tego samego? Kobiety często twierdzą, że mężczyźni mają łatwiej z kupnem walentynkowych podarunków, wystarczy, że odwiedzą kwiaciarnię lub cukiernię. A dziewczyny muszą się głowić, kombinować, zastanawiać, co ucieszyłoby ich ukochanego. Okazuje się bowiem, że wybór prezentu (niebędącego kwiatkami i czekoladkami) jest źródłem stresu. Obawy budzi to, czy trafimy w gust ukochanej osoby, czy nasz prezent jej nie rozczaruje, będzie oryginalny i wystarczająco symbolizujący naszą miłość. Dlatego też część z nas uważa, że czasami łatwiej jest po prostu zrezygnować z jego zakupu…

Jeśli zgadzasz się przynajmniej z częścią tego, co przeczytałaś powyżej, ten artykuł jest napisany z myślą o tobie. Znajdziesz w nim kilka pomysłów na to, jak zaskoczyć swojego partnera romantycznym gestem w dniu zakochanych.

Albert Riele Family 1881 – nr ref.: 247GA04-SS66M-LN; Apart.pl

Albert Riele Family 1881 – nr ref.: 247GA04-SS66M-LN; Apart.pl

Źródło: materiały partnera

Sprawdzone prezenty

Z badania przeprowadzonego w ubiegłym roku przez PayPo wynika, że kobiety decydujące się na podarowanie ukochanemu prezentu z okazji dnia św. Walentego najczęściej decydują się na czekoladki (39 proc.) oraz kosmetyki i perfumy (również 39 proc.). Wysoko na liście uplasowały się także różnego rodzaju gadżety, takie jak kubki czy ramki na zdjęcia (27 proc.).

To sprawdzone pomysły. Trafione, ale na pewno nie zaskakujące. Jeśli chciałabyś wywołać u swojego partnera efekt wow!, musiałabyś sięgnąć do kategorii z pozoru niekojarzonej z prezentami dla mężczyzn, np. biżuterii. Bardzo często pomijamy ją podczas poszukiwań pomysłu na prezent dla niego, mylnie sądząc, że męska biżuteria to wyłącznie spinki do mankietów. Tych, owszem, u jubilerów nie brakuje, ale oferta kierowana do panów jest znacznie szersza i bardziej wszechstronna. Nie ogranicza się wyłącznie do mężczyzn chodzących pod krawatem.

Bransoletka ze stali szlachetnej i skóry – wzór AZ535-6469; Apart.pl

Bransoletka ze stali szlachetnej i skóry – wzór AZ535-6469; Apart.pl

Źródło: materiały partnera

W ofercie marki Apart możemy wyróżnić biżuterię inspirowaną różnymi typami mężczyzn: eleganckiego, świadomego swojego stylu gentlemana, ceniącego indywidualność buntownika i "surfera", czyli wolnego ducha. To oznacza, że wśród propozycji kierowanych do panów znajdziecie zarówno klasyczne zegarki, jak i wyraziste, przyciągające uwagę modele obrączek, bransoletek czy kolczyków.

Jeśli już mówimy o idealnym walentynkowym upominku, nie możemy nie wspomnieć o smartwatchach – atrybucie przebojowości na co dzień, niezależnie od okazji, jak również wyróżniku własnego stylu. W salonach Apart oraz na Apart.pl znajdziecie smartwatche na eleganckich bransoletach oraz kolorowych, wymiennych paskach. Jeśli twój mężczyzna jeszcze nie ma takiego zegarka, na pewno ucieszy się z takiego prezentu.

Aztorin Smartwatch – nr ref.: AS096.U436-K1; Apart.pl

Aztorin Smartwatch – nr ref.: AS096.U436-K1; Apart.pl

Źródło: materiały partnera

Niezapomniane przeżycia

Romantyczną niespodzianką dla niego będzie także podarowanie mu wyjątkowych chwil. Kolacja-niespodzianka, która będzie czekać na niego po powrocie z pracy, nieplanowane wcześniej wyjście na koncert czy do kina na film, który od dawna chciał zobaczyć. Podarowanie mu biletu (na samolot czy na pociąg) do miejsca, które widnieje na waszej wspólnej liście "do zwiedzenia", będzie także trafionym pomysłem. Warto, byście wspólnie mogli skorzystać z atrakcji, którą planujesz ofiarować w prezencie. Tak, by była ona nie tylko prezentem świadczącym o tym, że pamiętasz o drugiej osobie, ale także okazją do zacieśnienia waszej relacji i źródłem pięknych wspomnień.

Materialnych i niematerialnych pomysłów na wyjątkowy prezent jest dużo. Nie ważne, na który z nich się zdecydujesz, ważne, by była to twoja inicjatywa. Samo to sprawi, że twój mężczyzna poczuje się przez ciebie zauważony, doceniony i kochany. A przecież o to chodzi w prezentach walentynkowych, czyż nie?

Płatna współpraca z marką Apart.pl

Podziel się:
Skopiuj link:
uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij