fot. materiały partnera
Podziel się:
Skopiuj link:

Tej zimy obudź (w sobie) misia!

Dostojne, poważne niedźwiedzie mniej więcej w połowie listopada zapadają w zimowy sen, by obudzić się dopiero na wiosnę, gdy temperatura zaczyna przyjemnie rosnąć. My znamy jednak takie misie, które przez całą zimę nie utną sobie drzemki, ale będą radośnie hasać i cieszyć się pełnią życia, dekorując nasze uszy, nadgarstki i dekolty. To misie zdobiące piękną biżuterię marki Tous! Teraz pojawiają się w zupełnie nowej odsłonie, w kolekcji Bold Bear.

Charakterystyczny miś już od niemal 40 lat jest znakiem rozpoznawczym istniejącej od ponad wieku hiszpańskiej marki Tous. Pojawia się jako element naszyjników, pierścionków, bransoletek, kolczyków oraz zawieszek. Czasem jest tylko konturem, zaznacza swoją obecność symbolicznie, innym razem to wokół misia zbudowana zostaje cała biżuteryjna bryła. Fantastycznie wygląda solo (w końcu dostojny niedźwiedź bywa samotnikiem), ale w towarzystwie połyskujących szlachetnych kamieni czy masy perłowej prezentuje się równie wytwornie. Miś Tous lubi bowiem błyskotki! Jest uroczy, słodki, pełen młodzieńczej beztroski i radości życia. Nic dziwnego, że zamiast zapadać w zimowy sen, woli być w centrum zainteresowania.

Źródło: materiały partnera

Bold Bear – nowa kolekcja Tous

Tous szczyci się tym, że każde kolejne wcielenie sympatycznego misia jest wykonane z dbałością o najdrobniejsze detale. Nie inaczej jest w przypadku kolekcji Bold Bear, gdzie ikona pojawia się w jej najbardziej współczesnym wydaniu. Miś ma łagodne kształty i jest w pełni trójwymiarowy. Prezentuje się bardzo przyjaźnie, a jednocześnie dobrze wpisuje się w zupełnie nowoczesne i dojrzałe stylizacje. Zdobi zarówno minimalistyczne kolczyki-sztyfty uzupełnione masą perłową lub szlachetnym kamieniem, jak i bardzo okazały naszyjnik ze sznurem pereł hodowlanych i topazem. Stanie się doskonałym towarzyszem codziennych przygód, np. jeśli wybierzesz ponadczasową czerwoną bransoletkę z nylonu i złota z motywem misia. Niektórzy wierzą, że taka biżuteria przynosi szczęście i chroni przed negatywną energią nieprzychylnych ludzi!

Źródło: materiały partnera

Miś z kolekcji Bold Bear wyjątkowo polubił się z kolorowymi kamieniami szlachetnymi. Pojawia się w towarzystwie pereł, topazu, ametystu czy diopsydu. Klasyczna zawieszka również zyskuje nowe barwy – może przyjąć kolor niebieski, jaskrawo różowy, liliowy czy miedziany. Wszystko po to, by łatwiej było ci przemycić więcej barw do swojej stylizacji.

Miś z jednej strony pławi się w luksusie, a z drugiej – wciąż pozostaje dobrze znanym, radosnym niedźwiadkiem. Może nieco dorósł, ale nie utracił uroczego charakteru.

Źródło: materiały partnera

Skąd wziął się uroczy miś?

Marka Tous wyrosła z niewielkiego rodzinnego zakładu, który początkowo zajmował się wyłącznie naprawą zegarków. Został założony przez Salvadora Tous Blaviego i Teresę Ponsę Mas w niewielkiej miejscowości Manresa niedaleko Barcelony. Przełomowym momentem w historii marki okazało się przejęcie przedsiębiorstwa przez syna państwa Tous oraz jego żonę, Rosę Oriol. Wtedy właśnie przedsiębiorstwo postawiło na świeże, autorskie pomysły i zaczęło wytwarzać wyjątkową biżuterię. Wtedy też powstał symbol uroczego misia, który towarzyszy marce do dziś, wspierając ciepły wizerunek firmy. Jak to się stało? Jak zwykle zdecydował przypadek (a może to było przeznaczenie?). W czasie jednej z podróży Rosa zobaczyła na wystawie pluszowe misie, które obudziły w niej skojarzenia z poczuciem bezpieczeństwa, ciepłem i czułością. To były dokładnie te wartości, które marka chciała przekazywać swoim klientkom! Rosa Oriol twierdzi bowiem, że każdy z nas ma w sobie dziecko i czuje tęsknotę za niewinnością i beztroską. Biżuteryjny miś ma przypominać ukochaną przytulankę, pluszowego, łagodnego niedźwiadka. Zupełnie dorosłe już kobiety dzięki niemu mogą mieć przy sobie szczyptę młodzieńczej energii i stale przypominać sobie o tym, jak cudownie jest czerpać radość z każdego, nawet najmniejszego drobiazgu.

Źródło: materiały partnera

Podziel się:
Skopiuj link:
uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij