fot. 123RF
Podziel się:
Skopiuj link:

So Misty - tajemniczy listopad w So Magazynie

Dlaczego czasami trzeba uciekać? Po co człowiekowi sekrety i dlaczego w życiu najważniejszy jest deser oraz spacer po lesie? Oto listopadowe wydanie So Magazynu!

- Nikt z nas nie umie dotrzymać tajemnicy – mówi w rozmowie z Katarzyną Gargol znany coach Miłosz Brzeziński. Nie oznacza to jednak, że nie mamy sekretów. To one sprawiają, że jesteśmy bardziej atrakcyjni, mamy asa w rękawie, zawsze jest coś na deser. Podobno dobry związek dwojga ludzi oparty jest na nieustannej wzajemnej fascynacji, a ta w dużej mierze zależy właśnie od tego, czy potrafimy pielęgnować w sobie sekrety i dozować je drugiej stronie stopniowo i w napięciu.

Swoje sekrety mają pary, przyjaciele, pisarze i kucharze, ci, którzy tworzą maski (makijażyści) i ci, którzy je zakładają (aktorzy). Sekret to rzecz ludzka, a jeśli tak, to listopadowe wydanie So Magazynu nie będzie jedynie o sekretach, ale może przede wszystkich o ludziach, którzy je noszą, tworzą je lub odkrywają.

Źródło: Julia Kaczorowska dla So Magazynu

Przewodnikami po świecie ludzkich tajemnic są autorka poczytnych kryminałów Katarzyna Bonda oraz Michał Czernecki – aktor znany z takich produkcji, jak: "Wojna polsko-ruska", "Planeta singli" czy "Diagnoza". Spotkali się w Teatrze Imka między próbami do spektaklu "Same plusy". Nigdy wcześniej ze sobą nie rozmawiali.

So Magazyn postanowił połączyć ich na moment, by poznali swoje historie. Zajrzyjcie koniecznie nie tylko po okładkowe spotkanie, ale też po wiele innych artykułów, których tematem przewodnim jest So Misty!

Znajdziecie tu rozmowę wspomnianej wyżej Katarzyny Gargol z Miłoszem Brzezińskim, który opowie o ludzkiej naturze tajemnic, a także wywiad z "Trzema Muszkieterami" z Urbex History, którzy zwiedzają stare pałace, rupieciarnie i najbardziej przerażające opuszczone miejsca.

Źródło: Materiały prasowe

Matteo Brunetti – gwiazda MasterChefa – wytłumaczy, dlaczego spaghetti z klopsikami to wielki blef "Ojca Chrzestnego", a Marek Pietroń opowie historię jednej z najbardziej prestiżowych ulic w stolicy – Mokotowskiej.

Jeśli natomiast potrzebujecie inspiracji, by znaleźć idealną książkę na jesień i zimę (tak, winter is comming...), zapraszam was do lektury tekstu "Zanim umrzesz, musisz przeczytać", w którym polskie gwiazdy - m.in. Piotr Stramowski, Tomasz Ciachorowski i Ewa Minge polecają najlepsze kryminały. Oczywiście numerem jeden na tej liście powinna być książka "Miłość leczy rany" Katarzyny Bondy, ale listopadowe wieczory są na tyle długie, że warto zaopatrzyć się w cały kryminalny arsenał!

Źródło: Archiwum prywatne

Na deser (bo jak twierdzi Mattego Brunetti jest najważniejszy) Katarzyna Bonda, która zainspirowała nas do stworzenia wydania, opowie o 5 miejscach, w których przychodzi wena. Jednym z nich jest… tajemniczy, metafizyczny i baśniowy las. Jestem przekonana, że to miejsce nastraja pozytywnie nie tylko pisarzy kryminałów. Zatem zaplanujcie weekend z So Magazynem oraz – podobno ma być pogoda – mały wypad za miasto!

Podziel się:
Skopiuj link:
uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij