fot. Mad Illustrators / Karolina Pawelczyk
Podziel się:
Skopiuj link:

So magazyn so proud! Polska ilustratorka doceniona przez Marca Jacobsa

Polska ilustracja powraca w wielkim stylu, a to za sprawą m.in. tak uzdolnionych osób jak Karolina Pawelczyk, która właśnie stworzyła ilustrację do kampanii Marc Jacobs Daisy.

Polska ilustratorka Karolina Pawelczyk została doceniona przez zespół kreatywny Marc Jacobs Fragrances, który ponownie zaprosił artystkę do współpracy przy światowej kampanii nowego zapachu Daisy Daze w mediach społecznościowych. To druga odsłona współpracy. Wiosną 2019 roku Karolina Pawelczyk stworzyła serię pięciu ilustracji z okazji promocji zapachu Daisy Sunshine.

Źródło: Mad Illustrators / Karolina Pawelczyk

Tegoroczna seria ilustracji Marc Jacobs Daisy Daze to wielkie wyróżnienie zarówno dla samej artystki, jak i dla całej grupy Mad Illustrators, która zrzesza polskich twórców, wspierając ich w rozwoju na polskim i światowym rynku.

Źródło: Instagram.com

Współpraca znanej marki perfumeryjnej z Karoliną Pawelczyk jest tym bardziej ciekawa, że zespół kreatywny Marc Jacobs Fragrances dał polskiej ilustratorce dużą swobodę artystyczną. Wskazówki, które przekazał rysowniczce, dotyczyły wyłącznie kolorów oraz wykorzystania w projektach stylizacji z nowej kolekcji Marc Jacobs Resort 2020. Większość tego, co widzimy na ilustracjach, to talent i wyobraźnia twórczyni.

Źródło: Mad Illustrators / Karolina Pawelczyk

Prace Karoliny Pawelczyk, która posługuje się oryginalną flamastrową kreską i uwielbia kolory, idealnie współgrają z charakterem zapachu Marc Jacobs Daisy Daze. Perfumy, które powstały w 2019 roku, to połączenie owocowo-kwiatowych nut. Mandarynka, mirabelka i piżmo – to trio kompozycji stworzonej przez Alberto Morillasa. Jest w nich świeżość, dziewczęcość ale też radość charakterystyczna dla całej kolekcji sygnowanej kwiatem stokrotki. Patrząc na ilustracje Karoliny Pawelczyk i wąchając nową "Daisy", już tęsknimy za wiosną!

Źródło: Mad Illustrators / Karolina Pawelczyk

Podziel się:
Skopiuj link:
uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij