fot. Liberty London
Podziel się:
Skopiuj link:

Lorna Foran- tajemnicza dziewczyna z obrazu

Są takie supermodelki, których nazwiska otwierają wszystkie możliwe drzwi. Są takie, o których śnią po nocach mężczyźni. Są wreszcie i takie, które wyglądają jak tajemnicze kobiety z obrazów i właśnie jedną z nich jest Lorna Foran – świeża twarz modelingu i gwiazda świątecznej kampanii Liberty London.

Ma włosy w kolorze cynamonu, cerę Królewny Śnieżki i wielkie smutne oczy otulone delikatną, niemal niedostrzegalną, firanką rudych rzęs. Daleko jej do klasycznych piękności, seksownych supermodelek z pierwszych stron gazet czy gwiazd kampanii typu beauty. Tymczasem to właśnie ją – dziewczynę z 10 tysiącami obserwujących na Instagramie (to naprawdę niewiele, jak na modelkę) – marka Liberty wybrała na twarz swojej kampanii. Dlaczego?

Źródło: Liberty London

Po pierwsze dlatego, że świat się zmienia i coraz częściej bardziej niż miliony obserwujących na koncie liczy się osobowość, indywidualność, niezwykłość.

Źródło: Liberty London

Po drugie, jej twarz to znacząca przeciwwaga dla idealnych owali, firanek rzęs i rybich ust stworzonych nie przez matkę naturę ale przez profesjonalne gabinety piękna.

Źródło: Liberty London

Po trzecie wreszcie, Lorna Foran to dziewczyna z renesansowego obrazu, stworzona do prezentowania biżuterii inspirowanej sztuką dawną, a tak jest właśnie w przypadku świątecznej kolekcji Liberty London.

Źródło: Liberty London

Perłowe kolczyki, misternie zdobione naszyjniki, pierścionki ze staromodnym oczkiem oraz biżuteryjne ozdoby do włosów, które cieszą się coraz większą popularnością – to wszystko odnajdziecie w kolekcji Liberty London Christmas 2019.

Źródło: Liberty London

To nie jest zwykła sesja, ani zwykła kampania. To dzieło sztuki. Portrety autorstwa Amie Milne nawiązują do renesansowych płócien wielkich mistrzów – przyciągają precyzyjnym światłocieniem, migoczą biżuteryjnym detalem, "wciągają do środka" magnetyzującym spojrzeniem Lorny Foran. Misterne stylizacje przygotowała Thea Lewis-Yates, której udało się połączyć odległą przeszłość malarskich arcydzieł z potrzebami nowoczesnej kampanii reklamowej. O rude włosy modelki zadbał Jose Quijano, a makijaż to dzieło Zoe Tayloa.

Źródło: Liberty London

Całość wygląda naprawdę przepięknie! Nie ma tu miejsca na przypadkowość, nachalność czy tanie triki mistrzów marketingu.

Źródło: Liberty London

To kampania stworzona nie po to, by sprzedawać, ale po to przede wszystkim, by na nią patrzeć! Wielkie gratulacje dla Liberty London i przepięknej, nietuzinkowej i tajemniczej dziewczyny Lorny Foran!

Podziel się:
Skopiuj link:
uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij