fot. Materiały prasowe
Podziel się:
Skopiuj link:

Kasia Sokołowska łączy siły z marką Kazar

Kasia Sokołowska – szara eminencja polskiej mody, słynna reżyserka pokazów i jurorka programu "Top Model" - rozpoczyna współpracę z Kazar. Jej oryginalny start-up obuwniczy Emeralds and Crocodiles dołącza jako dodatkowa linia do oferty polskiej marki. To wielki sukces i szansa na rozwój konceptu, który w zaledwie rok zdobył serca Polek.

Modne dodatki w pakiecie

Prosty pomysł Katarzyny Sokołowskiej – możliwość kupienia w zestawie baletek i szpilek w tym samym stylu i kolorze – stał się hitem i zyskał uznanie w branży. Wysokiej jakości materiały, eleganckie i uniwersalne projekty, szlachetność wykonania – wszystko to sprawiło, że Emeralds and Crocodiles odniosło sukces. By rozwijać się dalej, marka gwiazdy potrzebowała "zastrzyku" od wielkiego i doświadczonego gracza.

Źródło: Materiały prasowe

Rozwiązanie dla zaradnych i wielozadaniowych kobiet

- Koncept Emeralds and Crocodiles to moja osobista odpowiedź na potrzeby współczesnych kobiet. Kobiet, które cenią elegancję, ale nigdy nie zapominają o wygodzie. Dla kobiet, które po pełnym dniu wyzwań spędzonych na szpilkach z przyjemnością wieczorem zamieniają je na baletki. Stąd pomysł na stworzenie wyjątkowych zestawów – szpilek i baletek wykonanych z tych samych wysokiej jakości materiałów – opisuje markę Katarzyna Sokołowska i z pełną satysfakcją dodaje – Połączenie sił z marką KAZAR jest dla mnie dużym wyróżnieniem. Nie ukrywam, że propozycję współpracy uznałam za duży sukces, szczególnie, że przygoda – moja i mojego zespołu – w budowaniu tej marki dopiero się rozpoczęła. Niezaprzeczalnie jest to doskonała okazja by wieloletnie doświadczenie marki KAZAR połączyć z wizją i misją, które towarzyszyły mi przy tworzeniu kolekcji Emeralds and Crocodiles – podsumowała.

Źródło: Materiały prasowe

Zestawy Emeralds and Crocodiles dostępne będą na wyłączność w sklepie online marki KAZAR oraz w wybranych butikach.

Podziel się:
Skopiuj link:
uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij