fot. materiały partnera
Podziel się:
Skopiuj link:

Kamienie, symbole i zodiaki… Zatrzymaj magię wakacji w wyjątkowej biżuterii

Wakacyjna aura sprzyja odkrywaniu magicznych doznań i symboli, które zatrzymają lato na dłużej. Morskie skarby czy biżuteria z niezwykłymi motywami to nie tylko piękne przedmioty – każdy z nich może stać się prawdziwym amuletem, który zadba o dobry nastrój przez cały rok. Przedstawiamy listę wyjątkowych, wakacyjnych skarbów, które przypomną najpiękniejsze chwile lata.

Wakacje to wyjątkowy czas, kiedy wreszcie możemy zatrzymać się w codziennym biegu i cieszyć każdą pojedynczą chwilą. Urlop sprzyja uważności – podczas letniego wypoczynku zwracamy uwagę na otaczające nas piękno, dostrzegamy drobiazgi i czujemy magię niespiesznych, beztroskich momentów. A gdyby tak sprawić, żeby atmosfera lata trwała znacznie dłużej? Niestety, nie mamy zdolności zatrzymywania czasu, ale możemy przechowywać w pamięci wspomnienia najpiękniejszych, wakacyjnych dni. Pomogą w tym niezwykłe pamiątki, zdjęcia, zapachy, a także biżuteria z magicznymi symbolami, która towarzyszyła nam podczas letnich wyjazdów.

Wspomnienia uwiecznione w najpiękniejszych pamiątkach

Chyba każdy z nas w dzieciństwie zbierał na plaży rozmaite skarby, wyobrażając sobie, że to magiczne przedmioty rodem z najpiękniejszych baśni. Ten rytuał możemy z powodzeniem praktykować także obecnie. Celebrowanie wakacyjnych momentów i utrwalanie ich w postaci pięknych drobiazgów sprawia radość każdemu – bez względu na wiek. Spacer wzdłuż brzegu o poranku zawsze sprzyja takim niezwykłym znaleziskom. Warto wstać o świcie, żeby odkryć rozmaite skarby wyrzucone na piasek przez wzburzone fale. Piękne muszle, kamienie o wyjątkowych kształtach czy złociste bursztyny to niezwykłe pamiątki z urlopu, które będą wspaniałą ozdobą toaletki, a ich widok wywoła przyjemne wspomnienia na myśl o słonecznych, wakacyjnych momentach.

Moc minerałów

Różnobarwne kamienie to nie tylko efektowna ozdoba biżuterii. Minerały skrywają w sobie niezwykłą magię, której moc znana jest od wieków. Nic dziwnego, że ich naturalne piękno zdobi pierścionki, kolczyki, naszyjniki i bransoletki. Takie dodatki mogą służyć jako modny, stylowy talizman, który doda nam energii i przywoła najpiękniejsze, beztroskie dni. Latem w modzie królują kolory, dlatego warto postawić na biżuterię wysadzaną kamieniami o pięknych, żywych barwach. Różnokolorowe agaty, błękit topazów i szafirów, łagodny fiolet ametystów, miodowy odcień cytrynów i opalizujący blask pereł to najpiękniejsza pamiątka z letnich wojaży. Biżuterię z kamieniami możemy nosić przez cały rok – w chłodniejsze dni będzie przywodziła na myśl wakacyjne chwile.

Kolczyki srebrne z cyrkoniami, wzór AP531- 8524, Apart.pl

Kolczyki srebrne z cyrkoniami, wzór AP531- 8524, Apart.pl

Źródło: materiały partnera

Zodiakalny amulet

Już w starożytności wierzono, że nasz los zapisany jest w gwiazdach. Astrologiczne znaki zodiaku odpowiadają dwunastu gwiezdnym konstelacjom, a te z kolei przypisane są do dat urodzin. W ten sposób każdy z nas rodzi się ze swoim astrologicznym patronem, który determinuje nasze cechy charakteru, zdolności i predyspozycje. Znaki zodiaku mogą także służyć jako wyjątkowy, spersonalizowany amulet, który podkreśli nasz indywidualny styl. W ofercie Apart znajdziemy wiele efektownych dodatków z gwiezdnym zodiakiem. Każdy z nich będzie piękną oprawą wakacyjnych strojów.

Z głową w chmurach. Piękno astralnych symboli

Skoro mowa o magii kosmosu, nie można przeoczyć biżuterii z astralnymi symbolami, jak np. słońce, ksieżyc, gwiazdy czy planety. Dodatki z takimi motywami to idealna propozycja dla kobiet o romantycznej duszy. Nie bez powodu wspominamy o nich właśnie w kontekście wakacji. Ciepłe letnie noce skłaniają do patrzenia w bezchmurne niebo i podziwiania różnych niezwykłych zjawisk, które tworzą niezapomniany spektakl. Naszyjnik lub bransoletka z kosmicznymi symbolami przypomną te wyjątkowe momenty. W ofercie marki Apart znajdziemy całą gamę astralnych symboli, które przywołają na twarzy uśmiech i dodadzą energii nie tylko w wakacyjne dni.

Złota zawieszka Księżyc, wzór AP 532-3559, złoty naszyjnik z perłami litera, wzór AP 532-1417, złoty naszyjnik z masą perłową planeta, wzór AP527-4595, Apart.pl

Złota zawieszka Księżyc, wzór AP 532-3559, złoty naszyjnik z perłami litera, wzór AP 532-1417, złoty naszyjnik z masą perłową planeta, wzór AP527-4595, Apart.pl

Autor: materiały partnera

Źródło: materiały partnera

Podziel się:
Skopiuj link:
uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij