fot. Instagram.com
Podziel się:
Skopiuj link:

"Hanna i Przyjaciele" - Ola Nowak o odpowiedzialności influencerki

Po co zakłada się konto na YouTube'ie? Jak tworzy się film, który ma miliony wyświetleń i czy, aby odnieść sukces, trzeba mieć znanych rodziców? Na te pytania odpowiada Ola Nowak – znana youtuberka i influencerka, którą oglądają miliony młodych Polaków.

W programie "Hanna i Przyjaciele", którego gospodynią jest Hanna Lis, nie tylko opowie o początkach swojej kariery i zawodowych priorytetach, ale też ugotuje pyszne dania, w tym przepyszną panna cottę.

Między jednym a drugim daniem Ola Nowak opowie również o niechlubnej sytuacji, do której doszło w Kenii. Kolega influencerki – Marcin Dubiel – przez kamerami obraził małego czarnoskórego chłopca, nazywając go "skośnym Murzyniątkiem". Influencer przyznał się do błędu i przeprosił wszystkim, ale niesmak pozostał. Wiele osób zraziło się do gwiazd social mediów, które jeżdżą na różnego rodzaju misje charytatywne. Jak Ola Nowak ocenia tę sytuację z perspektywy czasu? Zobaczcie wideo!

Podziel się:
Skopiuj link:
uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij