fot. WP.PL
Podziel się:
Skopiuj link:

"Hanna i Przyjaciele" - Joanna Przetakiewicz: Facet potrzebuje tylko 4 rzeczy

"Hanna Lis i Przyjaciele" – to nowy program kulinarny Wirtualnej Polski, który już niebawem pojawi się na antenie Telewizji WP. Znana polska dziennikarka, a prywatnie miłośniczka smaków i podróży, zaprasza nas na wyjątkowy talk-show, którego tematem przewodnim będzie gotowanie i… spotkanie!

- O polityce w kuchni nie rozmawiam. W tym programie nie będzie polityki, ale poza tym nie będzie żadnego tabu - stwierdziła Hanna Lis podczas konferencji prezentującej nową ramówkę wideo Wirtualnej Polski. - To pierwszy mój program bez jakiegokolwiek planu, listy pytań – dodała.

W programie „Hanna i przyjaciele” dziennikarka będzie rozmawiać ze znanymi osobami, gotując razem z nimi ich ulubione potrawy. Pierwszym gościem Hanny Lis jest Joanna Przetakiewicz, z którą dziennikarka zna się od lat. Zobaczcie, co razem ugotowały i o czym plotkowały!

Premiera telewizyjna pierwszego odcinka "Hanna i Przyjaciele" z udziałem Joanny Przetakiewicz planowana jest na 1 listopada w Telewizji WP.

Podziel się:
Skopiuj link:
uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij