fot. Materiały prasowe
Podziel się:
Skopiuj link:

Givenchy Parfums ma nową twarz. To brytyjska gwiazda wybiegów Fran Summers

Wszyscy czekamy na wiosnę, a tymczasem Givenchy Parfums zapowiada już lato, a to za sprawą nazwiska pięknej brytyjskiej modelki Fran Summers, która została właśnie twarzą marki.

Fran Summers to jedno z modelingowych odkryć ostatnich lat. 21-latka ceniona jest za niezwykle oryginalną urodę, efemeryczność i hipnotyzujące spojrzenie.

Źródło: Getty Images

Jak zaczęła się jej kariera w modelingu? Fran Summers została dostrzeżona w wieku 15 lat i po zaledwie kilku latach stała się jedną z najbardziej pożądanych modelek na świecie. Jej talent, osobowość i naturalny wdzięk sprawiają, że regularnie pojawia się na wybiegach. Portale branżowe podliczyły, że w 2019 roku była jedną z najbardziej zapracowanych modelek, pojawiają się na pokazach takich domów mody jak Burberry, Etro czy Valentino oraz oczywiście Givenchy.

Źródło: Getty Images

Współpracuje z najlepszymi fotografami i zdobi okładki prestiżowych magazynów, takich jak francuskie, włoskie, brytyjskie, amerykańskie, niemieckie i japońskie wydania Vogue, a także The Sunday Times Style, iD, WSJ i Self Service.

Źródło: Getty Images

Choć przedstawiciele Givenchy Parfums nie chcą na razie zdradzać szczegółów współpracy, zapowiadają, że niebawem dowiemy się więcej o nowej twarzy marki. Najprawdopodobniej będzie reklamować nowy kobiecy zapach dla kobiet.

Podziel się:
Skopiuj link:
uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij