fot. materiały partnera
Podziel się:
Skopiuj link:

Dzień, w którym mama została… mamą

Więź między matką a dzieckiem należy do najsilniejszych emocji, jakie można sobie wyobrazić. Rodzi się ona w swoim tempie, a jej umacnianie nie zawsze jest łatwe. Już sam czas oczekiwania na narodziny jest wypełniony takimi uczuciami jak radość i wzruszenie, ale również niepewność. Warto zadbać o to, by wspomnienia z tego okresu, jak i wspomnienie pierwszego uśmiechu czy słowa wypowiedzianego przez dziecko, pozostały z nami na dłużej. Idealną pamiątką, przywołującą tak ważne wydarzenia i pomagającą celebrować te piękne chwile, okaże się szlachetna biżuteria. W ofercie marki Apart można znaleźć liczne motywy pięknie nawiązujące do macierzyństwa.

Biżuteria to trwała i piękna pamiątka, nośnik silnych emocji i symbolicznych znaczeń – także tych związanych z urodzeniem i wychowaniem dzieci. Dlatego doskonale sprawdzi się jako upominek z okazji 26 maja, ale też jako prezent dla świeżo upieczonej mamy czy na baby shower. Symboliczna biżuteria z motywami dziecięcymi z każdym spojrzeniem będzie przywoływać niezwykłe wspomnienia.

Naszyjnik z żółtego złota z diamentami – mama – wzór 110.976; Apart.pl

Naszyjnik z żółtego złota z diamentami – mama – wzór 110.976; Apart.pl

Źródło: materiały partnera

Mama – najpiękniejsze słowo

Chwila, gdy kobieta po raz pierwszy usłyszy słowo "mama" z ust synka lub córeczki, na długo pozostaje w pamięci. Wynagradza wszelkie trudy i niepokoje, rozgrzewa serce i wywołuje wzruszenie, które trudno opanować. Trudno więc o bardziej wymowną i czytelną pamiątkę niż biżuteria z zawieszką w kształcie napisu"mama". Motyw ten może zostać też wpleciony w symbol nieskończoności lub kształt serca, a także pojawić się jako grawer na zawieszce. Pięknie wygląda zarówno jako element naszyjnika, jak i jako jeden z beadsów na spersonalizowanej bransoletce. Biżuteria ze słowem "mama" stanie się doskonałym prezentem zarówno na Dzień Matki, jak i na urodziny lub po prostu jako wyraz wdzięczności i miłości. Uczucia warto w końcu okazywać także bez okazji!

Bransoletka z kolekcji Beads - zestaw mama – wzór AP93-0425; Apart.pl

Bransoletka z kolekcji Beads - zestaw mama – wzór AP93-0425; Apart.pl

Źródło: materiały partnera

Celebruj wspomnienia – biżuteria na pamiątkę

O pięknych pierwszych chwilach macierzyństwa przypomną również biżuteryjne motywy newborn, takie jak:

· Dziecięce stópki – symbolizują narodziny dziecka i… są naprawdę urocze! Motyw ten często bywa uzupełniony znakiem lub napisem nawiązującym do płci maluszka albo połyskującym kamieniem w kolorze niebieskim bądź różowym. Świetnie wygląda też w zestawie z innymi zawieszkami, np. w kształcie serca, czy ze wspomnianym już napisem "mama".

· Malutkie buciki, grzechotka, smoczek – czyli symbole, które bezpośrednio odwołują się do pierwszych dni spędzonych na opiece nad dzieckiem. Trudno nie uśmiechnąć się na widok tego typu zawieszek na bransoletce czy naszyjniku.

· EKG – biżuteria z tym symbolem, wręczona mamie, może być podziękowaniem za podarowanie życia lub symbolicznym przypomnieniem, że nasze serce bije właśnie dla mamy.

Złote kolczyki z emalią – wzór AP538-1248; Apart.pl

Złote kolczyki z emalią – wzór AP538-1248; Apart.pl

Źródło: materiały partnera

Biżuteria dla… maluszka

Biżuteria okaże się też świetnym upominkiem dla młodego człowieka – zarówno dla maluszka, który dopiero pojawił się na świecie (jako powitalny prezent, który dziecko doceni w pełni za jakiś czas), jak i dla kilkulatka z okazji np. Dnia Dziecka. W ofercie marki Apart można znaleźć biżuteryjne dodatki dla dzieci w różnym wieku, inspirowane dziecięcą wyobraźnią. Są wśród nich delikatne kolczyki-sztyfty nawiązujące do postaci z bajek lub ulubionych zwierzątek, sznurkowe bransoletki z zawieszką w kształcie jednorożca czy też naszyjniki z symbolami, które mają przynosić szczęście (jak czterolistna koniczyna). Motywy te częstą są uzupełnione barwną emalią lub połyskującymi cyrkoniami. Urocze drobiazgi dla dzieci są bowiem zwykle kolorowe i radosne – dokładnie takie, jak powinno być beztroskie dzieciństwo!

Płatna współpraca z marką Apart.pl

Podziel się:
Skopiuj link:
uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij