fot. materiały partnera
Podziel się:
Skopiuj link:

Dla mamy… z miłością

Dzień Matki to doskonała okazja, by okazać mamie swoją wdzięczność, oddanie i miłość. Oczywiście – warto robić to na co dzień (czasem wystarczą naprawdę drobne gesty), ale 26 maja to data, która szczególnie sprzyja celebracji wyjątkowej więzi. Jaki upominek będzie odpowiedni? Który prezent pozwoli oddać ogrom uczucia, jakim darzymy tę najważniejszą kobietę? Wierzymy, że jako upominek na Dzień Matki dobrze sprawdzi się klasyka, ale uzupełniona o spersonalizowany akcent.

Przygotowaliśmy kilka inspiracji na osobisty, a jednocześnie rozpieszczający prezent dla mamy z okazji jej święta. Sprawdź nasze pomysły!

Biżuteria z dedykacją

Świetnym upominkiem z okazji Dnia Matki będzie elegancka biżuteria. Odpowiednio dobrane kolczyki czy naszyjnik nie są w końcu jedynie szlachetną ozdobą – mogą nieść również ogromny ładunek emocjonalny. Biżuteria jest z jednej strony trwałą pamiątką ważnych chwil, z drugiej – pięknym symbolem, sposobem na przekazanie wiadomości pełnej ciepłych uczuć. Oferta marki Apart obejmuje szereg biżuteryjnych dodatków, które pozwolą pokazać siłę uczuć, jakimi darzymy swoje mamy. Może to być delikatny naszyjnik z motywem litery, który wyrazi więcej niż tysiąc słów – w końcu inicjał (pierwsza litera imienia lub słowa) ma wiele znaczeń. Piękne emocje przywoła też biżuteria z napisem "mama" – przypomni o radości, gdy z ust dziecka po raz pierwszy padło to piękne słowo, ale będzie też szlachetnym, osobistym talizmanem i wyrazem naszej wdzięczności i miłości. Symboliczne znaczenie można nadać również naszyjnikowi czy bransoletce ozdobionej klasycznymi motywami, jak imię czy serce – w końcu prawdziwa wartość takiego upominku tkwi w intencji, z jaką się go wręcza. Do biżuterii warto dołączyć spersonalizowaną dedykację – wystarczy wybrać odpowiednią opcję na stronie Apart.pl, wypełnić treść dedykacji i wskazać wzór kartki.

Bransoletka z kolekcji Beads - zestaw mama – wzór AP93-0389; Apart.pl

Bransoletka z kolekcji Beads - zestaw mama – wzór AP93-0389; Apart.pl

Źródło: materiały partnera

Ulubione perfumy

Odpowiednim upominkiem na 26 maja staną się też perfumy. Może to być ulubiony zapach mamy, którego używa od lat lub który bardzo się jej podoba, ale z jakiegoś powodu mama odmawia sobie tego luksusu. Może używała tych perfum przed laty, bardzo je lubiła, a teraz trudno je dostać? Taki prezent pokaże twoje zaangażowanie, będzie świadectwem tego, że zwracasz uwagę na potrzeby i gusta rodzicielki, że jej upodobania są dla ciebie istotne.

Świetnym pomysłem będą też perfumy zawierające nuty zapachowe, które budzą przyjemne wspomnienia – wspólnych śniadań w dzieciństwie, ulubionych słodkości, ciepłego wiatru rozwiewającego włosy na wycieczce czy roślin rosnących w ogrodzie przy domu rodzinnym. Zapachy są w końcu jednym z najsilniejszych bodźców przywołujących wspomnienia. Mają ogromną siłę przyciągania, aktywowania przyjemnych skojarzeń i wpływania na wyobraźnię. Używając takich perfum, można mieć piękne wspomnienia zawsze przy sobie.

Fotoksiążka pełna wspomnień

Kolekcja rodzinnych zdjęć to bardzo cenna pamiątka. Dawniej rodzice pieczołowicie wklejali fotografie do albumu, by potem móc w dowolnej chwili wracać do uwiecznionych chwil. Obecnie większość osób przechowuje zdjęcia w formie cyfrowej – ich ilość i rozproszenie utrudnia swobodne przeglądanie. Dlatego pięknym prezentem dla mamy stanie się wybrana przez ciebie kompozycja fotografii przedstawiających wspólne, ważne dla was momenty, takie jak wakacyjne wyjazdy, uroczystości rodzinne czy po prostu odbywane razem spacery i spotkania przy kawie. Zdjęcia, zebrane w estetyczną formę fotoksiążki, będą łatwe do przeglądania, a jednocześnie zajmą dumne miejsce w regale w salonie. W każdej chwili będzie można po nie sięgnąć i zanurzyć się w przyjemnych wspomnieniach, by przeżyć moment pięknych wzruszeń.

Płatna współpraca z marką Apart.pl

Podziel się:
Skopiuj link:
uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij