fot. materiały partnera
Podziel się:
Skopiuj link:

Co jeszcze łączy przeciwieństwa tak dobrze, jak kobieta? Jej biżuteria!

Silne, ale wrażliwe, uważne i multizadaniowe, zaradne, ale jednak czasem potrzebujące wsparcia. Spełniające się i w macierzyństwie, i w miejscu pracy, wygadane, ale jednak nieśmiałe, optymistki… z dużą dozą realizmu. Pełne sprzeczności? Możliwe, ale za to jakże fascynujące! Krótko mówiąc – kobiety!

Nie ma chyba kobiety, która w jakimś stopniu nie łączyła w sobie sprzeczności – tak tych powyższych, jak i miliona kombinacji innych – i nie robiła tego z niewymuszoną gracją i urokiem. Mało tego, nie ma chyba kobiety, dla której te "sprzeczności" to faktyczne… sprzeczności. Wielowymiarowość mamy po prostu w genach! I nie wahamy się jej pokazywać!

Kolczyki z żółtego złota z brylantami i kamieniami szlachetnymi – wzór 214.165; Apart.pl

Kolczyki z żółtego złota z brylantami i kamieniami szlachetnymi – wzór 214.165; Apart.pl

Źródło: Licencjodawca

Gra kolorem kruszcu

I ta tendencja doskonale sprawdza się przy wyborze biżuterii z oferty Apart. W końcu dlaczego mamy skupiać się tylko na jednym elemencie, dyskretnie podkreślającym stylizację, skoro możemy dowolnie łączyć ze sobą rozmaite motywy, kolory kamieni czy rodzaje kruszców? Białe złoto, żółte czy różowe nie muszą już występować w monochromatycznych zestawach, dopasowanych co do szczegółu. Wręcz przeciwnie! Naszyjniki czy bransoletki z nich wykonane wspaniale podkreślą nietuzinkową osobowość ich właścicielki i przy okazji przekażą światu, że o tej osobie można powiedzieć wiele, ale na pewno nie to, że jest nudna!

Pierścionek z żółtego złota z diamentami – róża – wzór 220.119; Apart.pl

Pierścionek z żółtego złota z diamentami – róża – wzór 220.119; Apart.pl

Źródło: materiały partnera

Kształty i motywy (nie) do pary

A jeśli już o bransoletkach mowa… Ta stworzona z indywidualnie dobranych charmsów i beadsów to kwintesencja stylowego misz-maszu i gry rozmaitymi motywami – zawieszki z emaliowymi motywami kwiatów (nie)idealnie pasują do złotych serc czy literek! Możliwości personalizacji jest tutaj tyle, ile rodzajów zawieszek do bransoletki oraz kobiet, które je ze sobą łączą. Dodatkowo w każdej chwili możesz zmienić zdanie i układ bransoletki – motyw po motywie.

Nie bój się też połączeń, które nie wstydzą się swojej wyrazistej barokowości. Biżuterię z motywem imienia (niekoniecznie swojego!) w formie fantazyjnych bransoletek z koralików łącz z delikatnymi kolczykami lub naszyjnikami wykorzystującymi symbol nieskończoności, a jeśli kochasz róże – noś je w każdym kolorze, zdobieniu i formie!

Bransoletka z elementami różowego złota i diamentem – wzór 220.552/B; Apart.pl

Bransoletka z elementami różowego złota i diamentem – wzór 220.552/B; Apart.pl

Źródło: materiały partnera

Niekompletne komplety

Mimo naszej często nieuporządkowanej natury bardzo często sięgamy po komplety biżuterii. I nie ma w tym absolutnie żadnej sprzeczności – w końcu są te sety stworzone, by zdjąć nam z głowy ciężar wyboru i zagwarantować efekt "wow" przy minimalnym nakładzie pracy. Nie zmienia to jednak faktu, że nawet w ich ramach warto odrobinę namieszać i skorzystać z tego, że apart.pl oferuje swoje najpopularniejsze motywy w wielu wariantach i połączeniach. O różach już pisaliśmy, ale podobna sztuka możliwa jest też z klasycznym sercem. Ten prosty i ponadczasowy motyw to idealna baza do biżuteryjnej kompozycji! Sztyfty z żółtego złota i diamentów połącz z prostą sznurkową bransoletką z serduszkiem z różowego złota i na koniec wzbogać ten (nie)zestaw o naszyjnik lub zawieszkę z białego złota. Motyw przewodni się zgadza, ale jest o wiele, wiele ciekawiej i mniej sztampowo.

I na tym w końcu ta biżuteryjna sztuka (nie)dopasowania polega. Na puszczeniu wodzy kreatywnej fantazji i pokazaniu, że w tym szaleństwie jest metoda.

Płatna współpraca z marką Apart.pl

Podziel się:
Skopiuj link:
uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij