fot. materiały partnera
Podziel się:
Skopiuj link:

Biżuteryjne DIY, czyli dyskretny urok wolnego wyboru

Najbardziej trafione prezenty to te skomponowane samodzielnie, z uwzględnieniem wszystkich upodobań adresata. W przypadku biżuterii modułowej masz taką możliwość! Zaskocz swoją drugą połówkę i podaruj jej walentynkowy upominek w postaci spersonalizowanej bransoletki, naszyjnika lub kolczyków. Podpowiadamy, jak to zrobić.

Najczęstszym problemem podczas wyboru prezentów jest fakt, że nie zawsze są one w pełni zgodne z gustem obdarowywanej osoby. Czasem rezygnujemy z zakupu danej rzeczy, bo choć jest ładna, brakuje jej czegoś wyjątkowego, co podkreśliłoby osobowość adresata. Rozwiązaniem tego problemu są coraz popularniejsze przedmioty spersonalizowane, czyli dopasowane do stylu, zainteresowań oraz indywidualnych pragnień danej osoby. W tej kategorii prezentów znajdziemy także biżuterię modułową, którą można skomponować od podstaw, jak szyte na miarę przyszłej właścicielki.

Co więcej, biżuteria modułowa daje mnóstwo możliwości indywidualnego tworzenia, rozbudowywania i zmieniania poszczególnych elementów. Dzięki temu pozornie zwykła bransoletka, naszyjnik czy kolczyki mogą stać się skarbnicą najpiękniejszych momentów i wspomnień. To także doskonały pomysł na walentynkowy upominek! Dzięki niepowtarzalnym elementom kolekcji Charms i Beads marki Apart stworzysz waszą wspólną historię miłosną, zaklętą w pięknej biżuterii.

Bransoletka z zawieszkami z linii Beads Collection; Apart.pl

Bransoletka z zawieszkami z linii Beads Collection; Apart.pl

Źródło: materiały partnera

Prezent szyty na miarę

Gotowe upominki często mają w sobie coś, co nie do końca nam odpowiada, jednak nie mając innej możliwości, jesteśmy zmuszeni iść na kompromis i zaakceptować te drobne mankamenty. Wyjątkowość biżuterii modułowej polega na jej personalnym, bardzo osobistym charakterze, który sprawia, że staje się czymś więcej niż tylko modnym dodatkiem. Z takim prezentem nie ma mowy o porażce, bo jest stworzony od podstaw z myślą o jego przyszłej właścicielce.

Styl, pasje, marzenia ukochanej osoby, wasze wspólne, niezapomniane chwile – to wszystko możesz uwzględnić, budując niepowtarzalne kompozycje, które staną się wyjątkową opowieścią o łączących was uczuciach. W kolekcjach Apart Charms i Apart Beads Collection znajdziesz ogromny wybór biżuteryjnych zawieszek, które dają możliwość stworzenia wielu pięknych historii. Co więcej, możecie snuć bez końca, dodając kolejne "rozdziały" w postaci nowych elementów. Trzeb przyznać, że biżuteria nigdy nie była tak osobista i tak doskonale dopasowana do stylu, wrażliwości i potrzeb noszącej ją osoby.

Bransoletka z zawieszkami z linii Beads Collection; Apart.pl

Bransoletka z zawieszkami z linii Beads Collection; Apart.pl

Źródło: materiały partnera

Codziennie inna

Biżuteria modułowa składa się z bazy, czyli łańcuszka, bransoletki lub kolczyków, a także zawieszek, które tworzą całą, indywidualnie stworzoną kompozycję. Poszczególne elementy można dowolnie modyfikować, w zależności od nastroju i upodobań. To sprawia, że takie dodatki wciąż żyją i zmieniają się wraz z ich właścicielką. Wręczając swojej drugiej połówce bransoletkę z zestawem zawieszek, możesz mieć pewność, że taki prezent nigdy jej się nie znudzi, a z biegiem lat taka biżuteria nabierze wyjątkowego charakteru – stanie się dokumentacją waszego wspólnego życia.

Bransoletka z zawieszkami z linii Charms Collection; Apart.pl

Bransoletka z zawieszkami z linii Charms Collection; Apart.pl

Źródło: materiały partnera

Biżuteryjne love story

Czy przedmioty mogą opowiadać historie? Oczywiście, a biżuteria modułowa jest wręcz stworzona do snucia pięknych opowieści. Nadchodzące walentynki to świetna okazja, żeby przekonać się, jak wiele radości daje tworzenie osobistych kompozycji, w których uwiecznione są najwspanialsze momenty waszego życia. Podaruj swojej drugiej połówce bransoletkę, naszyjnik lub kolczyki skomponowane z elementów budzących wyjątkowe wspomnienia. Zaręczyny, wspólne podróże, pasje i marzenia – każdy z wybranych elementów może być wyjątkowym symbolem, którego znaczenie znacie tylko wy. Trudno wyobrazić sobie lepszy upominek dla ukochanej osoby! Wejdź na stronę Apart.pl i stwórz biżuterię, która stanie się miłosnym talizmanem i zapisem łączącego was uczucia. Gwarantujemy, że twoja ukochana będzie ją nosić z radością każdego dnia.

Bransoletka z zawieszkami z linii Beads Collection; Apart.pl

Bransoletka z zawieszkami z linii Beads Collection; Apart.pl

Źródło: materiały partnera

Podziel się:
Skopiuj link:
uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij