fot. materiały partnera
Podziel się:
Skopiuj link:

Biżuteria to nie styl. Biżuteria to charakter

Choć na biżuterię patrzymy z reguły przez pryzmat tego, jak wzbogaca naszą stylizację, to jej rola w budowaniu naszego wizerunku jest szczególna. Ten dodatek – jak żaden inny w kobiecej garderobie – niesie w sobie głębsze znaczenie i jest dużo silniej związany z charakterem kobiety niż z jej stylem ubierania.

Możliwe, że jest to związane z tym, że biżuteria, taka jak ta marki Apart, jest czymś dużo bardziej ponadczasowym niż buty czy torebka, a może z faktem, że w naszej kulturze obdarowywanie nią ma głęboko symboliczny wymiar i towarzyszy kobiecie przy wielu pięknych i ważnych chwilach jej życia (zaręczyny, ślub, narodziny dziecka). I może wreszcie dzieje się tak dlatego, że noszona na skórze, blisko twarzy czy serca, jest czymś, co fizycznie postrzegamy jako bardzo osobiste. Bez względu na przyczynę jedno jest pewne – to, czym ozdabiamy szyję, uszy czy nadgarstek, mówi o nas więcej, niż nam się wydaje. I kiedy, jak nie z okazji naszego święta, mamy większe prawo, by z tego korzystać?

Naszyjnik ze stali szlachetnej – serce – wzór EL530-9059; Apart.pl

Źródło: materiały partnera

Odrobina romantyzmu

Walentynki co prawda za nami, ale przecież romantyczną naturę ma się nie tylko ten jeden dzień w roku. Ten typ emocji rządzi się swoimi prawami i bywa absolutnie i uroczo nieprzewidywalny. Może być twoją cechą dominującą, a może tylko czasem pojawiać się pod wpływem chwili. Bez względu jednak na to, czy romantyczką jesteś, czy tylko nią bywasz, zasługujesz na to, by inni to widzieli, wiedzieli i docenili. Nie bój się zatem manifestować tej delikatniejszej strony siebie i sięgaj po biżuterię z motywami serca (wszak nosisz je na swej dłoni) lub nieskończoności (bo prawdziwe i szczere uczucie jest także wieczne). W kolekcjach Apart znajdziesz złote i srebrne dodatki ozdobione tymi symbolami w każdej odsłonie. Od nieco barokowych kombinacji z diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi, gdy chcesz poczuć się wyjątkowo "extra", po zgrabne, codzienne modele łączące kruszce z kolorową emalią i sznurkami. W sam raz na te dni, gdy twój romantyzm miesza się z odrobiną przekory.

Kolczyki srebrne z cyrkoniami – kwiaty – wzór AP536-9612; Apart.pl

Kolczyki srebrne z cyrkoniami – kwiaty – wzór AP536-9612; Apart.pl

Źródło: materiały partnera

Wiosenna dziewczęcość

Rozpoczynająca się właśnie wiosna to czas, w którym w wielu z nas budzi się głęboko ukryta dziewczęcość. Zrzucamy ciężkie, często czarne czy szare zimowe ubrania i rozkwitamy w pierwszych promieniach marcowego słońca. I zdecydowanie chętniej pokazujemy swoją delikatniejszą, bardziej kobiecą, czarującą stronę. Spragnione odskoczni po zimowej palecie w naturalny sposób sięgamy po biżuterię wykorzystującą motywy kwiatowe i stawiającą na kolor. Srebrne czy złote kolczyki-kwiaty, których płatki tworzą różnobarwne cyrkonie, to subtelny, ale wyraźny sygnał, co nam obecnie gra w duszy. Podobnie jak w pełni personalizowane bransoletki z zawieszkami charms i beads, w których motywy gwiazdek i śnieżynek ustępują miejsca emaliowym kwiatom. Te z nas, którym nie po drodze z dziewczęcymi motywami, a które chcą podkreślić swoją kobiecość, zdecydowanie powinny postawić na królową kwiatów, czyli różę. Biżuteria nią ozdobiona to silny sygnał "jestem kobietą i jestem z tego dumna", zwłaszcza jeśli występuje w formie żółtego złota połączonego z czerwoną emalią czy kompletu, który jej kształt łączy z diamentami i różowym złotem.

Bransoletka z elementami z żółtego złota i koralikami - litera K – wzór AP535-2213; Apart.pl

Bransoletka z elementami z żółtego złota i koralikami - litera K – wzór AP535-2213; Apart.pl

Źródło: materiały partnera

Bez fałszywej skromności

Kiedy, jak nie w Dniu Kobiet, powinnyśmy i mamy prawo być z siebie dumne i stawiać siebie na pierwszym miejscu? Mała podpowiedź – każdego dnia, ale 8 marca szczególnie. Jeśli chcesz powiedzieć światu, że kochasz siebie i jesteś z siebie dumna, wykorzystaj siłę biżuterii z motywem imienia lub literki-inicjału. Ten prosty, ale efektowny trick znany jest nam zarówno z ekranów popkulturowych fenomenów, jak i kart historii, działa za każdym razem. Chcesz, by każdy wiedział, że do sali właśnie weszła Ewa? Żaden problem, niech twój naszyjnik powie to za ciebie. I zrobi to w wielkim stylu. A może wybierasz się na randkę w ciemno i chcesz dodać sobie nieco tajemniczości? Zaufaj kombinacji zawieszek-literek, które dadzą mu do myślenia.

Jednak bez względu na to, co wybierzesz, pamiętaj – przekaż swoją biżuterią tylko to, na co masz w danej chwili ochotę, i roztaczaj swój blask… wsparty jej migotaniem.

Płatna współpraca z marką Apart.pl

Podziel się:
Skopiuj link:
uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij